Usługi

Stomatologia laserowa w Lublinie

Laseroterapia to jedno z większych osiągnięć współczesnej stomatologii. Ten nieinwazyjny sposób leczenia jest coraz częściej stosowany w wielu zabiegach leczniczych oraz zabiegach stomatologii estetycznej np. wybielaniu zębów. W Dental Studio bis laser pomocny jest w prawie każdej jej dziedzinie. Umożliwia przeprowadzenie wielu zabiegów w sposób mniej inwazyjny i bolesny dla Pacjenta.

Stomatologia laserowa lublin

Czym jest stomatologia laserowa?

Laser działa przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo, wspomaga również gojenie, znacząco przyspieszając proces leczenia.

W endodoncji wykorzystujemy go np. do dezynfekcji kanałów, co stanowi fundament leczenia endo. Stosujemy go również w chirurgii, zaczynając od prostych zabiegów, jak laserowe podcięcie wędzidełka, po dużo bardziej skomplikowane procedury. Laser pomaga również zmniejszyć obrzęk pozabiegowy po leczeniu chirurgicznym. Jest też niezwykle pomocny w leczeniu różnego typu zmian zapalnych błon śluzowych. Leczymy nim afty i opryszczkę wargową, a także zapalenie dziąseł. Laser pozwala też skutecznie znieść nadwrażliwość szyjek zębowych i dzięki temu zniwelować ból.

Posiada także specjalny program do laserowego wybielania zębów. Laserowe wybielanie zębów jest metodą jednoseansową, łagodną dla zębów i dająca lepsze wyniki niż dotychczas stosowane tradycyjne metody wybielania. Pozwala uzyskać kolor zębów jaśniejszy nawet o kilka odcieni a efekt widoczny jest natychmiast po zabiegu i utrzymuje się nawet do 2 lat.

Kolejnym z zabiegów wykonywanych w Dental Studio Bis przy użyciu lasera jest Terapia Fotodynamiczna .W stomatologii główne zastosowanie ma w periodontologii w leczeniu chorób przyzębia.

Cennik

Wszystkie ceny za zabiegi są cenami orientacyjnymi i są ustalane indywidualnie dla każdego pacjenta w zależności od planu leczenia i ilości oraz rodzaju wykonywanych zabiegów.

 • Laserowe wybielanie zębów 1800 zł
 • Laserowe podcięcie wędzidełka 600 zł
 • Laseroterapia 100 zł / zabieg
 • Laserowe wycięcie zmian patologicznych 600 zł
 • Laserowa Terapia Fotodynamiczna 1200 zł

Zabiegi wykonywane w ramach stomatologii laserowej

 • laserowe wybielanie zębów
 • laserowe podcięcie wędzidełka
 • laserowa gingiwoplastyka
 • leczenie opryszczki
 • leczenie aft
 • leczenie stanów zapalnych stawów skroniowo-żuchwowych
 • laserowe wycięcie zmian patologicznych błony śluzowej jamy ustnej
 • terapia bólu po zabiegach chirurgicznych
 • laserowa terapia fotodynamiczna
Stomatologia laserowa w lublinie
Potrzebujesz pomocy stomatologicznej

Skontaktuj się z nami

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji oraz odpowiemy na Państwa pytania.

Dlaczego warto nas wybrać?

Nasz zespół tworzą lekarze stomatolodzy różnych specjalizacji, często łączący pracę zawodową z działalnością dydaktyczną i naukową. Klinikę założyła dr n. med. Magdalena Klijer — specjalistka II stopnia stomatologii zachowawczej.

Wysoka jakość

Najwyższa staranność podczas rutynowych lub skomplikowanych procedur owocują wysoką skutecznością i estetyką wykonywanych zabiegów.

Praca jest naszą pasją

Śledzimy innowacyjne metody leczenia i rozwiązania technologiczne w stomatologii. Wciąż podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach, pracujemy na sprzęcie najnowszej generacji oraz najnowszych materiałach.

Szeroka oferta

W trosce o zdrowy, piękny uśmiech naszych pacjentów jako rozszerzenie leczenia zachowawczego wykonujemy również szereg innych zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej np. wybielanie zębów, bonding, licówki.

Komfort pacjenta

Dbamy o komfort każdego pacjenta. Wiemy, że niejeden pacjent obawia się zabiegów w obrębie jamy ustnej. Rozumiemy to, dlatego stosujemy skuteczne metody znieczulenia i troszczymy się o miłą atmosferę podczas wykonywanych zabiegów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji oraz odpowiemy na Państwa pytania.

+48 81 740 66 42
dentalstudiobis.lublin@gmail.com

Żołnierska 3/U1, 20-801 Lublin