Usługi

Stomatologia dziecięcia w Lublinie

Stomatologia dziecięca specjalizuje się w opiece stomatologicznej dedykowanej dzieciom, zapewniając zarówno leczenie jaki i profilaktykę w bezstresowej i przyjaznej atmosferze W Dental Studio Bis kładziemy bardzo duży nacisk na edukację i profilaktykę małych pacjentów.

Leczenie stomatologiczne dzieci lublin

Jak przebiega wizyta?

Zapraszamy rodziców dzieci już od 1, 5 roku – mimo, że nie czują bólu. Nasza specjalistka Ciocia Dentystka przeprowadzi wizytę adaptacyjna malucha, tak aby później nie odczuwało lęku i miało pozytywne skojarzenia z gabinetem stomatologicznym. W czasie takiej wizyty pokazujemy maluchom sprzęt jakim dysponujemy, opowiadamy o leczeniu ząbków oraz zapoznajemy z naszym personelem.

Bardzo staramy się  aby każda wizyta w naszym gabinecie była pozytywnym doświadczeniem dla Twojego dziecka. Stosujemy łagodne , ale zarazem skuteczne metody leczenia, dostosowując się do indywidualnych potrzeb i stopnia rozwoju dziecka. Usługi stomatologiczne dla dzieci obejmują regularne badania jamy ustnej, profilaktykę, leczenie próchnicy, a także usuwanie zębów mlecznych. Wszystkie procedury przeprowadzane są  z najwyższą starannością i dbałością o komfort i bezpieczeństwo Twojego dziecka.

Wierzymy także , że edukacja stomatologiczna jest kluczowym elementem utrzymania zdrowej jamy ustnej u dzieci. Podczas wizyt, doradzamy rodzicom i dzieciom jak należy prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej,  stosować zdrową dietę, a także udzielamy wskazówek dotyczących utrzymania zdrowych nawyków.

Cennik

Wszystkie ceny za zabiegi są cenami orientacyjnymi i są ustalane indywidualnie dla każdego pacjenta w zależności od planu leczenia i ilości oraz rodzaju wykonywanych zabiegów.

 • Wizyta adaptacyjna z planem leczenia, fluoryzacją, instruktażem higieny jamy ustnej 200 zł
 • Wypełnienie zęba mlecznego od 300 zł
 • Lakowanie zęba stałego 200 zł
 • Lakierowanie 250 zł
 • Usunięcie zęba mlecznego od 200 zł
 • Wizyta nieefektywna 150 zł

Zabiegi w ramach leczenia pedodontycznego

 • badanie wstępne stomatologiczne
 • wizyta adaptacyjna dla pierwszorazowych pacjentów
 • leczenie zębów mlecznych
 • lakierowanie zębów
 • wypełnienia kompozytowe
 • zdjęcie zębowe
 • fluoryzacja zębów mlecznych
 • leczenie kanałowe zębów mlecznych i stałych
Dentysta dzieci lublin
Potrzebujesz pomocy stomatologicznej

Skontaktuj się z nami

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji oraz odpowiemy na Państwa pytania.

Dlaczego warto nas wybrać?

Nasz zespół tworzą lekarze stomatolodzy różnych specjalizacji, często łączący pracę zawodową z działalnością dydaktyczną i naukową. Klinikę założyła dr n. med. Magdalena Klijer — specjalistka II stopnia stomatologii zachowawczej.

Wysoka jakość

Najwyższa staranność podczas rutynowych lub skomplikowanych procedur owocują wysoką skutecznością i estetyką wykonywanych zabiegów.

Praca jest naszą pasją

Śledzimy innowacyjne metody leczenia i rozwiązania technologiczne w stomatologii. Wciąż podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach, pracujemy na sprzęcie najnowszej generacji oraz najnowszych materiałach.

Szeroka oferta

W trosce o zdrowy, piękny uśmiech naszych pacjentów jako rozszerzenie leczenia zachowawczego wykonujemy również szereg innych zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej np. wybielanie zębów, bonding, licówki.

Komfort pacjenta

Dbamy o komfort każdego pacjenta. Wiemy, że niejeden pacjent obawia się zabiegów w obrębie jamy ustnej. Rozumiemy to, dlatego stosujemy skuteczne metody znieczulenia i troszczymy się o miłą atmosferę podczas wykonywanych zabiegów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji oraz odpowiemy na Państwa pytania.

+48 81 740 66 42
dentalstudiobis.lublin@gmail.com

Żołnierska 3/U1, 20-801 Lublin