Wykładowcy

Dr n. med. Magdalena Klijer

W 1995 roku ukończyłam studia na wydziale stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie. Następnie rozpoczęłam pracę w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Zachowawczej Akademii Medycznej w Lublinie, na stanowisku asystenta, a później adiunkta. W 1998 roku uzyskałam I stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej w Lublinie, a w 2001 roku II stopień specjalizacji z stomatologii zachowawczej w AM Lublinie. W 2001 uzyskałam także stopień doktora nauk medycznych, a moja praca uzyskała wyróżnienie. Jestem współautorem wielu prac naukowych zamieszczonych w polskich czasopismach stomatologicznych, tj. Magazyn Stomatologiczny, Czasopismo Stomatologiczne, Twój Przegląd Stomatologiczny. Brałam również czynny udział w wielu konferencjach i kongresach stomatologicznych prezentując prace naukowe. Uczestniczyłam w kilkudziesięciu kursach doszkalających m.in. z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki stomatologicznej, implantologii, endodoncji – leczenia kanałowego zębów. Od kilku lat prowadziłam kursy dla lekarzy i innych osób związanych z zespołem stomatologicznym  m. in z ergonomii i metod wizualizacji w stomatologii. Pomimo dużego doświadczenia, w dalszym ciągu mam zamiar podnosić swoje kwalifikacje, aby zapewnić wszystkim zainteresowanym jak najwyższy poziom naszych szkoleń i kursów.

 

Edyta Chylińska

Dyplomowana higienistka stomatologiczna, ukończyła Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Praca w biurze nie dawała jej satysfakcji. Pewnego dnia postanowiłam się przebranżowić i rozpoczęła naukę na kierunku” Higienistka stomatologiczna”. Teraz mogła w pełni wykorzystać wiedzę zdobytą na obu kierunkach. Rozpoczęła od pracy w gabinecie stomatologicznym ale talent dydaktyczny ciągle dawał o sobie znać- uwielbiała nauczać. Dodatkowo rozpoczęła pracę jako nauczyciel i wykładowca w Centrum Edukacyjnym w Lublinie prowadząc zajęcia  dla przyszłych asystentek, przygotowując słuchaczy do egzaminów zawodowych- aż w końcu została członkiem komisji egzaminacyjnych. Uwielbia nauczać, a w swoją pracę angażuje się całym sercem.

Mówi o sobie: „Praca stała się moja pasją i w końcu mogę powiedzieć, że lubię to, co robię”.

 

Monika Zaprawa

Dyplomowana higienistka stomatologiczna, uczestniczka wielu kursów i szkoleń, wciąż podnosi swoje kwalifikacje. Nieoceniona nie tylko jako higienistka, ale także asystentka chirurgiczna i implantologiczna. Doświadczona i doskonale rozumiejąca oczekiwania lekarzy, z którymi współpracuje. Otwarta, uśmiechnięta i całym sercem zaangażowana w swoją pracę.

Ambasador firmy „Colgate”, prowadziła wiele kursów , szkoleń i prezentacji.