Tematy i terminy

Dental Studio bis to także organizator profesjonalnych szkoleń zawodowych skierowanych zarówno dla asystentek jak i higienistek stomatologicznych. Organizujemy i współorganizujemy szkolenia i  warsztaty praktyczne. Starając się o zachowanie wysokiego poziomu merytorycznego naszych kursów współpracujemy ze specjalistycznie wykształconą kadrą. Posiadamy uprawnienia do prowadzenia pozaszkolnych form edukacji (PKD 8559B).Nasze szkolenia tworzymy w oparciu o oczekiwania uczestników, naszą wiedzę i kompetencje wykładowców. Staramy się , aby każdy  z kursów obejmował ciekawą część praktyczną w gabinecie stomatologicznym pozwalającą na uzyskanie adekwatnych umiejętności praktycznych, dzięki czemu będą Państwo mogli nie tylko obserwować ale także samodzielnie wykonać wymieniony w programie zabieg pod okiem doświadczonego wykładowcy.

Nasza kadra to zarówno lekarze jak i doświadczone higienistki stomatologiczne. Wszyscy wykładowcy posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie zawodowe, od lat związani nie tylko ze stomatologią ale i nauczaniem akademickim młodszej kadry. Aktywnie uczestniczą w konferencjach, sympozjach, a niektórzy są autorami licznych publikacji z dziedziny stomatologii. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w naszych szkoleniach.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić i wysłać drogą mailową formularz kontaktowy, możliwa jest także rezerwacja miejsca u organizatora tel. kontaktowy: 608 33 55 63.

Profesjonalna asysta stomatologiczna: piaskowanie i skaling w praktyce stomatologicznej, praca według zasad ergonomii.
Termin: 10-03-2018 – Brak miejsc
Profesjonalna asysta stomatologiczna: piaskowanie i skaling w praktyce stomatologicznej, praca według zasad ergonomii.
Termin: 14-04-2018
Profesjonalna higienizacja pacjenta. Część teoretyczna i warsztaty praktyczne.
Termin: 09-06-2018
Profesjonalna asysta chirurgiczno- implantologiczna.
Termin: 23-06-2018

politykę prywatności